Prepravné podmienky

1) Doprava prostredníctvom kuriéra DPD
Doručenie zásielky prostredníctvom kuriéra DPD.Po obdržaní celkovej sumy objednaného tovaru od zákazníka a pripísaní celkovej sumy na účet predávajúceho je objednaný tovar vyzdvihnutý kuriérom a podľa aktuálnych cenníkov kuriérskej služby doručený priamo na zákazníkom zadanú adresu, najneskôr do 24 hodín od expedície. Zákazník si hradí plnú výšku poplatkov za prepravu spolu s objednávkou. Zásielka je poistená spoločnosťou DPD. Kuriér Vás bude kontaktovať na zadané telefónne číslo ohľadom presného času doručenia.

2) Slovenská pošta
Doručenie zásielky prostredníctvom Slovenskej pošty. Po obdržaní celkovej sumy objednaného tovaru od zákazníka je objednaný tovar zaslaný prostredníctvom Slovenskej pošty na danú adresu a spoplatnený podľa aktuálneho cenníka Slovenskej pošty.Balík je zaradený v triede A, krehké. Dodacia lehota je spravidla na druhý pracovný deň od podania zásielky v rámci celého Slovenska. Zodpovednosť za prípadné poškodenie obsahu nesie v plnej miere prepravca. Balné je 0,50 €. Cenu prepravy obchod vypočíta automaticky podľa váhy objednávky.

3) Dovoz našimi pracovníkmi
Doručenie zásielky prostredníctvom našich pracovníkov v Bratislave až na miesto určenia do 72hodín od expedície.V rámci Bratislavy zdarma,t.j. bez poplatku za dopravu pri objednávke nad 50,- EUR.Pri objednávke do 50,- EUR poplatok za dopravu 5,- EUR s DPH. Mimo Bratislavy zabezpečujeme dodanie zákazky prostredníctvom kuriérskej spoločnosti DPD,alebo Slovenskej pošty.Pri výbere tejto prepravy, Vás bude náš pracovník kontaktovať na zadané telefónne číslo ohľadom presného času doručenia.

4) Osobný odber
Osobné prevzatie zásielky priamo vo vinotéke PORTA ITALIA na Škultétyho 16 v Bratislave po predchádzajúcom internetovom objednaní a celkovej úhrade objednaného tovaru a pripísaní celkovej sumy na účet predávajúceho (príp.platba v hotovosti priamo pri osobnom odbere).Budeme Vás informovať kedy a kde je možné objednávku vyzdvihnúť.

Translate »

Ak chcete navštíviť túto stránku, musíte mať 18 rokov.

Overte svoj vek